Hikaye

Beni baştan çıkaran baldızım

Beni baştan çıkaran baldızım

Bu gerçek olayı birinci bölümde uzunluğu nedeniyle bırakmıştım. Şimdi devam ediyorum. Baldızım Aynur'la o geceki muhteşem dansımız o gece orada bitti. Kendi kendime Akın bu kadarla yetinmek zorundasın dedim. Bir kaç gün sonra karşılaştığımızda Aynur'a biraz tuzak sorular sordum baktım ki dans ettğimizi bile hayal meyal hatırlıyor. Bu aslında biraz içimide rahatlattı. Belki hatırlasa aramız da istenmeyen bir gerginlik olabilirdi.
Aradan tam 4-5 yıl kadar geçti. Temmuz 2007'e geldik. Aslında aklımda Aynur ile yaptığımız o dans hep vardı ama unutmakta zorunda idim.Nede olsa eşimin ablası idi.
Bir gece hep bereber bir düğüne gittik. Düğün dönüşü bacanak bizde 2 duble atalım deyinçe onlara gittik. Zamanda ilerleyince o gece onlarda kaldık. Sabah eşim uyandırdı. Ben simit almaya gidiyorum sende hazırlan biliyorsun eniştem geç kahvaltı etmeyi sevmez dedi.
Bu arada bacanağımda evin altında atelyesi var bizi uyandırmamak için atelyeye inmiş. Eşim beni uyandırıp simit almaya gitmiş ama benim tekrar içim geçmiş uyumaya başlamışım.
Bir ara penisimle oynandığını hissetimm. Aklıma ilk gelen eşim geldi beni uyandırmak için yapıyor olsa gerek diye düşündüm. Gerçi oda özellikle yabancı yerlerde bu tür hareketler yapmaz. Gözümü araladığmda karşımda Aynur'u gördüm. Hırsla dişlerini sıkmış gözü penisimde eli pijamının üzerinden oynamakla meşgul. Önce rüyamı görüyorum dedim. Ama rüya değildi, bir müddet sonra gözümü açtım ben gözlerimi açınca odadan koşarak çıktı.
Tekrar aklımı çelmişti.Aradan bir kaç gün geçti hatta karşılaştık ama bu konu hiç açılmadı. Bir ün tfl ile aradı. önce hal hatır sordu ve konu o malum konuya geldi. Bende Aynur eşim kardeşin yanlış yapıyoruz yanlış yoldayız dedim tlfnu kapadım. Sonra bi kez daha aradı. gene aramızda aynı konuşmalar geçti. Bir gün eve dönerken yolda gördüm arabaya aldım. Ayağında bir etek vardı ama kısa bir etek değildi. Fakat o eteğini otururken bayağı kısaltmıştı. istemesemde gözlerim kayıyordu. Birden elini penisime attı. bunu istiyorum dedi.
Onu evinde indirdim.
Bu gerçek olay devam edecek

0 kez okundu.
Hikaye - Bukalp.Com

hikayeler - resim

Açılış sayfam yapGüzel Sözler slayt Güncel Haberler aşk resimleri Espiye Satılık daire

Hosting Hizmetleri
KAPAT [X]
KAPAT [X]